Next Post

Ngjarje rend ne vendin ton tronditen banoret e zones

Policia e Tiranës ka proceduar penalisht një 14-vjeçar pasi ka goditur me thikë bashkëmoshatarin e tij.Mësohet se shtetasi i mitur me iniciale A.C 14-vjeç në rrugën “Demokracia“, gjatë një konflikti për motive të dobëta ka goditur me mjet prerës (thikë) bashkëmoshatarin e tij.I mituri ndodhet në spital dhe jashtë rrezikut […]