Next Post

Njihuni me vëllanë e Mevlanit edhe ai ka shkuar në ”Për’puthen” nuk ngjasonj fare

‘Për’Puthen on Tour’, show veror ka mbyllur audicionet e hapura në qytetet më të mëdha në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Malin e Zi, për të vijuar me transmetimin e tyre çdo të diel në ekranin e Top Channel, në orën 20:00.‘Përputhen on Tour” këtë të dielë transmetoi audicionet e zhvilluara […]

You May Like