Next Post

Ja kush janë shoqëruesit e ish-ministrit Saimir Tahiri qe u arrestuan si te perfshir ne trafik

Si pjesë e operacionit antidrogë të koduar “Shpirti”u arrestuan dhe dy shoqëruesit e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit (SPAK) më herët ka dhënë njoftimin zyrtar lidhur me operacionin antidrogë ku janë arrestuar 38 persona. Në njoftim bëhet e ditur se janë arrestuar dhe dy ish punonjës […]

You May Like