Next Post

“Të marrë fund ky model i politikës” PD kërkon arrestimin e kryebashkiakut socialist

Pas incidentit që përfshiu kryetarin e Bashkisë së Lezhës Pjerin Ndreu me disa efektivë policie, ka folur dhe sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike.Ai theksoi se Ndreu duhet të jetë në burg jo mbi ligjin, sepse sipas tij në Dosjen 184 “fluturonte” mësuesit nga puna me urdhër partie.“Pjerin Ndreu nuk […]

You May Like