Next Post

Basha sërish kryetar i PD, Murrizi i drejtohet me akuza të rënda kandidatave për kreun e Partisë Demokratike

Një betejë të stisur e ka konsideruar deputeti Myslim Murrizi garën për kryetar të PD, zgjedhje që i fitoi sërish Lulzim Basha.Murrizi u shpreh se nuk kishte një garë, ndërsa akuzoi kandidatët ishin “shoqëria e Lulit”. Sipas tij, Agron Shehaj, Fatbardh Kadilli dhe Edith Harxhi hynë në garë vetëm për […]

You May Like