Komento

Next Post

Mbyllet Perputhen! Olsa Muhameti tregon cdo ndodhe javen tjeter

Autorja e programit Përputhen, Olsa Muhameti, ka lajmëruar se kur do të jetë episodi i fundit i këtij programi. Në një postim në Instagram Olsa shkruan se javën që vjen do të jenë episodet e fundit të emisionit.Ajo ka publikuar në Instagram një video ku duket Antonela teksa qan dhe […]