Komento

Next Post

Ledjana merr vendimin drastik dhe largohet nga Përputhen ja arsyeja

Ledjana dhe Melisa u përfshinë ditën e djeshme në një debat të fortë virtual me njëra-tjetrën. E gjitha nisi për shkak se Melisa e cilësoi Ledjanën si njeriun më fallco gjatë një intreviste. Gjithashtu Melisa hodhi akuza se Ledjana shtiret, pasi prej kohësh është në një lidhje jashtë emisionit me […]

You May Like