Next Post

Rama del me komentin qesharak per situaten e PD-SE

Kryeministri Rama tha se është i gatshëm t’i ndihmojë të dyja palët duke i dhënë dy godina.Nëse duan 2 seli përkohësisht t’i ndihmojmë”, tha Rama.Kryeministri nuk ka lënë pa përmendur edhe Ilir Metën Nuk janë 2 por 3, prisni se do të futet dhe i treti në këtë mes”, u […]