Next Post

Burri masakron bashkëshorten, vetëdorëzohet në polici

Një ngjarje tragjike ka ndodhur, Një 49-vjeçar me origjinë armene, me banim në Selanik ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij. Ngjarja është shënuar mbrëmjen e kaluar, shkruajnë mediat e vendit helen. Sakaq, pas vrasjes, burri ka shkuar vetëm në polici dhe ka treguar se ka kryer krimin.