Next Post

Donaldi harron Boren ja se cfar ndodh brenda shtepis se big brother

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ditët e fundit janë përfolur për një pëlqim mes tyre, pasi dyshja po qëndrojnë shumë afër njëri- tjetrit në shtëpinë e “Big Brother Vip”.Dyshja janë pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit, duke biseduar e duke u prekur në shenjë flirtimi. Mbrëmjën e djeshme Beatrix dhe Donaldi […]

You May Like