Next Post

Ngjarje rend! Shikoni se cfar i benj kesaj 12 vjecare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qendër të Liverpool, ku  një vajë 12-vjeçare është vrarë me thikë nga bashkëmoshatarët e saj.Mediat bëjnë të ditur se e mitura Ava White, u godit për vdekje me thikë në qendër të qytetit, dhe dyshimet kryesore janë se autorët e këtij krimi janë […]