Next Post

Ish-ambasadori amerikan alarmon shqiptarët: E ardhmja juaj është e…

Gjatë një bisede në emisionin ‘Wake Up’ , mëngjesin e sotëm Arvizu ka rrëfyer përshtypjet, se si e ka gjetur Tiranën dhe Shqipërinë katër vjet pas përfundoi mandatin e tij, për t’i lënë vendin ish-ambasadorit Donald Lu. Duke u ndalur në plagën e rëndë të emigrimit të qindra mijë shqiptarëve […]

You May Like