Next Post

Si e sheh rikthimin e Sali Berishës në krye të PD-së? Ish-presidenti Alfred Moisiu jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Ish-presidenti Alfred Moisiu shprehet se lufta brenda llojit nuk është gjithnjë e keqe. Ai e bëri këtë deklaratë duke iu referuar situatës brenda PD-së. Moisiu e këshilloi Berishën dhe Bashën që ‘në radhë të parë duhet të mendojnë për vendin e pastaj për veten’.“Sigurisht politika shqiptare është komplikuar, është lufeta […]

You May Like