Zbulohet udhëtimi i Ilir Metës, lë Presidencën dhe vesh…

admin

Presidenti Ilir Meta ndodhet sëfundmi në Skoci. Ai ka udhetuar një natë më parë dhe është takuar me ish-kapitenin e kombëtares, Rudi Vata dhe familjen e tij.

Në disa foto të publikuara në Twitter nga bashkëshortja e Vatës, presidenti duket i veshur me uniformën e Celtic dhe në shoqërinë e djalit të Vatës, Rocco-s, i cili gjithashtu luan për Celtic, por për skuadrën U-17.

Next Post

Edi