Zbulohet ajo se cfar ka then Sokol Olldashit per Ilir Meten para elìminimit…

admin

Në korrik të vitit 2013, Olldashi deklaroi se videoja ku Ilir Meta shfaqej me një bllok të zi në dorë duke bërë pazare, ishte e vërtetë, duke nënkuptuar se gjyqtarët e Berishës në Gjykatën e Lartë kishin shkelur ligjin që nuk e futën në b.urg Metën.

Olldashi deklaroi se po të ishte gjyqtar, do të mbyl.lte në bu.rg Ilir Metën për bllokun e zi të kor.rupsionit. Olldashi shprehej se “Personalisht i respektoj vendimet e Gjyqësorit dhe kurrë nuk i paragjykoj ato, por nëse unë do të isha gjyqtar, sot Ilir Meta do të ishte në bu.rg pas publikimit të videos. LSI nuk është parti, ajo është një çetë parash”.

Next Post

I riu me makinë përplas fort këmbësorin te Terminal, ja si paraqitet gjendja

Mbrëmjen e sotme një i ri me mjet të tipit ‘Benz’ ka aksidentuar një këmbesor në Terminalin e Kuçovës. Policia njofton se 40-vjeçari i plagosur është dërguar në Spitalin e Beratit. Fatmirësisht, 40-vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën.