Xhensila dhe Bes Kallaku gati për fëmijën e dytë, por ja për çfarë nuk po bien dakord

admin

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka rrëfyer së fundmi planet e saj në lidhje me familjen.E ftuar në programin “Rudina” ajo tregoi se për pak ditë Ajka do të festojë 3-vjetorin e lindjes, ndaj ajo dhe bashkëshorti Bes Kallaku, kanë shumë dëshirë ti dhurojnë një motër ose vëlla.“Që do shtohet, sigurisht, por ende nuk kemi ndonjë plan. Kurdo që të vijë, është i mirëpritur…”,– iu përgjigj Xhensila pyetjes së Rudina Magjistarit.

Mirëpo, kur vjen puna tek gjinia e bebushit, Xhensila dhe Besi i kanë rrugët e “ndara”.Kjo sepse, aktori i humorit dëshiron të bëhet baba i një djali, të cilin mund ta kthejë në një shok shumë të mirë për veten, ndërsa nga ana tjetër, Xhensila dëshiron një vajzë, që do të bëhet motra e Ajkës.“Besi këtu është tipik shqiptar, ai do djalë, ndërsa unë dua që Ajka të ketë një motër, sepse kam parasysh edhe lidhjen që kam unë me motrën…”.

Next Post

Aktorja e Portokallisë na njeh me personin e zemrës dhe të gjithë e duam atë

Aktorja Arjola Demiri ka qene gjithmone shume e hapur ndaj batutave dhe humorit.Se fundmi ajo ka bere nje video ne Tik Tok me Alex Seitaj.Pyetja ka qene: cili eshte personi i zemres? Dhe ata nuk kane ngurruar qe te tregojne kartat e bankes duke treguar se ato jane personi i […]