Vjen Paralajmërimi I SHBA-se per Berishen Drejt Shpalljes…

admin

Sulmi i dhunshëm ishte një mesazh i Sali Berishës dhe Ilir Metës ndaj Shteteve të Bashkuara të Amerikës, me qëllim për t’i detyruar që t’i nxjerrë nga lista e zezë dhe lista e kandidatëve për sanksione të reja.


Sulmi i dhunshëm ishte gjithashtu një mesazh ndaj SPAK, investimi më i madh i amerikanëve për goditjen e krimit dhe korrupsionit elitar në Shqipëri. SPAK ka bërë gati fletën e arrestimit për Fatmir Mediun, i cili për të shmangur disa dekada burg për Gërdecin, pritet të flasë për Sali Berishën dhe të birin, si orkestruesit e fabrikës së vdekjes.

Next Post

Vjen Paralajmërimi Nga Turqia Që Kërcënon Greqinë: Po Na Detyroni Të...

Këshilltari i Presidentit turk Erdogan, Yiğit Bulut ka kërcënuar hapur Greqinë.“Nëse struktura perandorake botërore vazhdon të sulmojë kombin e madh turk në çdo fushë, atëherë kombi i madh turk do të kthehet në kufijtë e Betimit Kombëtar” shkruan ai në një postim në Twitter.Betimi kombëtar turk është deklarata e vitit […]