Vendi jon merr lajmin e mir nga Italia, Rama një “PO” të madhe për…

admin

Italia ka shprehur hapur mbështetjen e madhe për integrimin e Shqipërisë në Bashkimin Europian.
Ministri i Jashtëm, Luigi Di Maio në fjalën e tij i ka dhënë një “PO” të madhe kryeministrit Rama. 
“Vetë Europa nuk e quan

të bashkuar nëse qëndron jashtë Shqipëria, ne do angazhohemi që kjo gjë të ndodh sa më shpejt. Ftesa jonë është që të mos jenë ngurues dhe t’i hedhin poshtë paragjykimet e BE-së ndaj popullit shqiptar. Brenda vitit BE duhet ta pranojë Shqipërinë e cila ka bërë progres”, tha Di Maio.

Next Post

Djalin ia morën në vitin 1995 Do qani kur të shikoni si e gjeti pas 25 vitesh e do habiteni kur do lexoni kush ia mori

Në 1995, Maria Mancia përjetoi gjënë më të keqe që mund t’i ndodh një nëne. Djalin e saj të vogël ia morrën. Për shumë vite ajo kërkoi, por nuk mundi të gjente asgjë. Ajo kaloi 25 vite pa ditur asgjë për të birin. E gjitha që i kishte mbetur nga […]