Stresi përfundon në spital ja arsyeja

admin

Mbas 34 vitesh Stresi ka marrë guximin dhe i është drejtuar doktorit për të bërë të gjitha analizat.

Këtë gjë e ka bërë me dije vetë reperi përmes një videoje të postuar në “Instagram” ku shihet teksa është duke bërë ekzaminimet e nevojshme.

Gjithashtu reperi u ka bërë thirrje të gjithë ndjekësve të tij që mos konsumojnë alkol dhe duhan.

Next Post

Ju kujtohet Ponja e Portokallisë? Ja çfarë ka ndodhur me të

Ju kujtohet Ponja e “Portokallisë”? Me siguri, vështirë se mund t’i harrojë kush karakteret që aktorja ka sjellë në skenën e spektaklit të humorit për rreth një dekadë.E famshme si Shqiponja Dhëmbi, vajza nga Vithkuqi që kërkonte një burrë në Tiranë, aktorja Ervina Kotolloshi fitoi zemrat e të gjithëve. Megjithatë, […]