Receta popullore e pijes që shëron 1000 sëmundje zbuloni si ta përgatisni atë!

admin

Ky iilaç hudhre që do lexoni sot është një domosdoshmëri për të gjithë ata që kujdesen për shëndetin e tyre.Mbani në mend se ky iilaç bën mrekulli për shëndetin tuaj, dhe është gjithashtu i dobishëm për heqjen e kripës nga trupi, pastron gj akun, përforcon sistemin imunitar dhe enët e gj akut, forcon zemrën dhe përmirëson trupin.


….
Për më tepër, heq yndyrën shtesë, përmirëson metabolizmin, shëron sëmunddjeet femërore dhe inflammacioniin.Dhe siç thamë, mund ta bëni vetë, në shtëpi.Metoda e përgatitjes:Merrni karafil me hudhër dhe pritini në copa të vogla. Vendosni copat e hudhrave në një kavanoz xhami. Hidhi një litër verë mbi hudhër dhe mbyllni enën. Lëreni në dritare, të jetë në rreezet e diellit për 2 javë. Tundeni enën dy ose tre herë në ditë. Pas dy javësh, kulloni lëngun dhe vendoseni në një shishe qelqi të errët.

Përdorimi: Merrni një lugë çaji nga ky lëng 3 herë në ditë, për një muaj. Pas gjashtë muajsh, procedura mund të përsëritet. Efektet do t’ju mahnitin!
Lanmipress.info.

Next Post

Meta i përmend Kristaq Ramën, Kryeministri bën reagimin epik: Ilir ti je...

Edi Rama ka një përgjigje epike për Ilir Metën i cili tha se kryeministri mburret që është djali i një komunisti, duke përmendur të ndierin Kristaq Ramën.  “Kur Ilir Meta përmend babain tim, t’i vijë turp, por në fund fare kur Ilir Meta të jetë harruar njëherë e përgjithmonë, Kristaq […]