Reagon Mustafa Nano pasi u tha se djali tij u pla.gos

admin

Pas disa lajmeve që qarkulluan në portale se djali i tij është pla.gosur me thi.kë ditën e mërkurë në Tiranë, ka ardhur dhe reagimi i analistit Mustafa Nano.

Ky i fundit thekson se ai nuk është baba i një djali 34 vjeç me emrin Gerian, siç u raportua në media.Madje Nano nuk ndalet me kaq, duke paralajmëruar dhe padi në rast se lajmi nuk hiqet.

Next Post

Edi