Rama po lumturon shqiptarët, shikoni çfarë po bën…

admin

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë pamje nga lagjia e Rilindur që po ndërtohet në Thumanë.
Rama thotë se atje do të ketë një infrastrukturë të re, me shkolla dhe shtëpi që do i japin trajtë konkrete kompleksit rezidencial. 


“Lagjia e re në Thumanë do të ketë pallate të reja, qendër shëndetësore, njësi bashkiake, fusha sportive dhe parqe. Puna po shkon drejt fundit”, njofton Rama dhe gjithçka realizohet falë qeverisë shqiptare.

Next Post

Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve

Një thirrje e fortë vjen së fundmi për të gjithë shqiptarët nga zv.kryeministri Erion Braçe.Ai ka bërë apel që të gjithë qytetarët mos të vonojnë vaksinimin.Mos ki frike! Çohu e shkoj bëj vaksinën! Doza e dytë është jetike, thjesht doza e parë nuk të mbron! …”, shkruan Braçe.Gjithashtu numri dy […]