Presidenti Meta duket se e paska inatin me ambasadoren! Pas kesaj shperthenj dhe komentet ne profilin e tij

admin

Kreu i shtetit Ilir Meta nuk përshëndeti sot në fjalën e tij, ambasadoren e SHBA-së Yuri Kim. Meta nisi fjalimin e tij në ceremoninë e ‘Defender 21’ në Tiranë duke thënë se është një kënaqësi që gjendet mes tyre për të vëzhguar

stërvitjen më të madhe të organizuar ndonjëherë.Në profilin e “Facebok-ut”, të Ilir Metës, kanë plasur reagime të shumta nga qytetarët.Na e prishe qejfin , asnje dore nuk preve pa le sfurqet etj etj .Dhe kujdes me amerikanet mos rri dhe shume i ekspozuar se kane dale fjale lart e poshte”, i shkruan një qytetar.

Next Post

Edi