Plas ne parlament Basha nxjer prova nxjer Ramen shan nje qytetar

admin

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka hedhur akuza të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama në seancën e jashtëzakonshme ku po diskutohet projekt-buxheti për vitin 2022.

Basha gjithashtu ka nxjerrë një video kur kryeministri bisedon me një qytetar në telefon dhe e shan me gjuhën banale. Basha e ka vendosur disa herë atë video që ta dëgjonin deputetët dhe të gjithë shqiptarët:

Next Post

Edi