Parashikimi trònditës i Arian Çanit për Lulzim Bashën, zbulon planin e fshehtë që po përgatitet!

admin

Gazetari Arian Çani parashikon një ‘fund tràgjik’ edhe për kryedemokratin Lulzim Basha. Sipas tij Amerika mund ta nxjerrë dhe atë jashtë loje.Çani shprehet se kryeministri Rama do të qëndrojë në pushtet deri në 2029.

“Lulzim Basha po flet për të mbuluar disa gjëra. Disa plane janë në sfond. Amerikanët duan një opozitë sa më të dobët në Shqipëri. Duan që Rama të mbarojë punë i vetëm. DASH, Berishën po e shmang, Metën po ashtu, i ka nxjerrë nga dyqani. Amerika mund të shmangë edhe Bashën. Deri në 2029 kemi epokën ‘Rama’,” u shpreh Çani në MCN.

Komento

Next Post

Me ne fund Mjeku Pipero jep lajmin e madh qe gezon cdo Shqiptar

Jemi në fundin e pa’ndemise në Shqipëri po jo në botë, ndaj nuk duhet të jemi euforik, është shprehur mjeku infe’ ksionist Pëllumb Pipero, i cili gjatë një viti pa’ndemie ka përcjellë nota optimiste dhe shpres te madhe. Verën e parashikon të qetë, por u kërkon qytetarëve kujdes, pasi nuk […]