Parashikimi i motit per javen e ardhshme ne vend

admin

A po largohet i ftohtë tani, sipas te dhenave pritet Mot me shi edhe javën e ardhshme. Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se të hënën pritet të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu.

Ndërsa në viset malore pritet të ketë edhe reshje bore. Gjatë së martës do mbajë mot i ngjashëm, ndërsa të mërkurën dhe enjten priten ngritje të vlerave maksimale.

Komento

Next Post

Greqia jep lajmin e keq për Shqipëtarët qe duan te futen nga kjo pik kufitare

Vjen një tjetër lajmërim i rëndësishëm për të gjithë shqiptarët nga pika kufitare e Kapshticës. Pala greke ka vendosur që për shkak të rritjes së vazhdueshme të rasteve me Covid-19 në vendin tonë, afati i bllokimit të Kapshticës të qëndrojë i mbyllur deri më datë 26 prill. Nga kjo pikë […]