Ngjarje rend! Shikoni se cfar i benj kesaj 12 vjecare

admin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qendër të Liverpool, ku  një vajë 12-vjeçare është vrarë me thikë nga bashkëmoshatarët e saj.Mediat bëjnë të ditur se e mitura Ava White, u godit për vdekje me thikë në qendër të qytetit, dhe dyshimet

kryesore janë se autorët e këtij krimi janë një djalë 13 vjeç, një 14 vjeç dhe një 15 vjeçar që aktualisht janë ndaluar nga autoritetet e policisë.Ndërkohë thuhet se e mitura dhe shokët e saj para ngjarjes janë grindur me njëri-tjetrin më pas ka ndodhur dhe ngjarja e rëndë.Disa kalimtarë rasti, kanë qenë dhe dëshmitarë të incidentit, të cilët i kanë dhënë ndihmën e parë 12 vjeçares, e cila fatkeqësisht ka ndërruar jetë nga plagët e marra. Ndërkaq autoritetet vijojnë punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Next Post

Edi