Ngjarje rend goditen 2 infermier sepse…

admin

Një rast i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy infermierë janë goditur pasi 4 persona pretendonin se

s’po jepnin shërbimin e duhur.Katër personat e arrestuar janë E. Ç., 43 vjeç; S. M., 45 vjeç; T. M., 23 vjeç dhe R. Xh., 18 vjeç, banues në Korçë.

Komento

Next Post

Edi