Mustafa Nano! Rama duhet të kishte ndërhyrë para se…

admin

Analisti Mustafa Nano ka komentuar skandalin e abuzimit nga zyrtarët e Ministrisë së Brendshme me tenderin e uniformave të Policisë së Shtetit vijon të jetë një nga temat kryesore të këtyre ditëve.

Nano tha se kryeministri Edi Rama duhet të kishte ndërhyrë përpara se këtë ta bënte SPAK, ndërkohë që ngriti dyshime se kryeministri ka qenë në dijeni të situatës.

Next Post

Frrok Çupi i flet me tone te renda 2 politikanve shqiptar duke i quajtur...

Çupi beri deklaratën e fortë duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve. ai bëri me dije se shumica e politikanëve shqiptarë po i tremben çdo ditë e më shumë arrestimeve dhe aksioneve të SPAK.Dy prej figurave politike që vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së amerikanëve janë ende Sali Berisha […]