Moti vjen me surpriza/ Sinoptikanët japin datën: Ja kur pritet ndryshimi i madh

admin

Moti nesër në Shqipëri pritet të jetë kryesisht me diell dhe vranësira lokale.Në të gjithë rajonin do të jetë më ngrohtë, përpos atyre zonave (disa luginna), ku eventualisht mund të ketë mjegull

dhe më ftohtë Në viset pa mjegull pritet mot pothuajse pranveror.Një front i ftohtë pritet të arrijë rreth datës 6 Janar i cili pritet të kushtëzojë përkeqësim të motit dhe ulje të temperaturave.

Next Post

Edi