Monika Kryemadhi merr mandatin e deputetes në Fier, në Kuvend hyn….

admin

Me marrjen e këtij mandati në Fier, Kryemadhi i hap rrugën Petrit Vasilit që të marrë mandatin e deputetit në qarkun e Tiranës, ndërsa ‘i mbyll dyert’ Kejdi Mehmetaj, e cila ishte renditur e dyta në listën e Fierit.

Vendimi është bërë i ditur nga shkresa e depozituar e Kryemadhit për KQZ-në, ku kjo e fundit shpreh vullnetin e saj për të zgjedhur mandatin e deputetit për Lëvizjen Socialiste për Integrim në qarkun e Fierit.

Next Post

Djali 8 vjecar zgjohet nga koma dhe i habit njerezit me ato qe tregon

Jeta mund te ndryshoje brenda nje casti Landon Kemp e di mire kete. . Per nje moment te vetem bota e tij u shemb . Ishte vera e vitit 2012 . Vellai i madh i Landon drejtonte makinen drejte shtepise dhe bashke me to ishte Landon dhe i ati tyre […]