Moderatorja e njohur e Top Channel del me bindje të plotë: Ju tregoj sa mandate merr PD-ja

admin

Moderatorja e emisionit ‘Wake Up’, njëkohësisht, kandidate e Partisë Demokratike për qarkun e Tiranës, Orjela Nebiaj, ka treguar disa nga arsyet që e shtynë atë që përveç televizioni të përfshihet në politikë.

Nebiaj shprehu parashikimin e saj për qarkun e Tiranës, ku tha se demokratët do të fitojnë 20 mandate.“Jemi duke e pritur me shumë dëshirë ndryshimin më 25 prill. Ne trokasim në dyert e qytetarëve i njohim me programin tonë dhe i ftojmë të votojnë më 25 prill. Jam një nga ato kandidate surprizë. Jam në një vend të mirë që më jep dhe mundësinë për të treguar edhe veten. Kam qenë prezente në PD si zëdhënëse, pjesë e Këshillit Kombëtar.

Komento

Next Post

Lidhja e re pas ndarjes me Beartin, flet për herë të parë Tea

Ditën e djeshme në rrjet qarkulluan lajme se Tea ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Bearti. Shkak për këto aludime u bë një video, në të cilën ajo shihej duke shkëmbyer puthje në cep të buzës me një djalë të panjohur për publikun. Mirëpo, si qëndron e […]