Mevlani tha sot se ajo u bë xheloze për Antonelën dhe i bëri ‘block’, Ledjana shpërthen keq dhe e prek në pikën e dobët

admin

Në puntatën e dijshme në “Për’puthen”, Mevlani sqaroi gjithçka për marrëdhënien e tij me Ledjanën. Ai tha se nuk është më me Ledjanën dhe nuk ka pse këtë gjë ta mbajnë të fshehtë nga publiku. Mevlani tregoi se pas festës së “Për’puthen”, Ledjana e ka bllokuar nga çdo rrjet social, pasi ai u pa duke kënduar me Antonelën një këngë.

Mirëpo pas këtyre fjalëve nuk mungoi as reagimi Ledjanës. Kjo e fundit është shprehur e revoltuar përmes një postimi në Instagram. Ajo thotë se nuk e kanë ftuar për t’u sqaruar në program dhe madje thotë se pas këngës që Mevlani shkroi për të fshihet një e vërtetë tjetër.

Komento

Next Post

Shenjat e forta të fundit fatal të Ilir Metës

Sipas të gjitha gjasave Ilir Meta, i cili shkarkohet nga Kuvendi më 10 qershor, përpara shtatorit nuk do të jetë më në Presidencë. Kohë e cila rastis edhe me nisjen e hapjeve të dosjeve të mëdha nga SPAK. Të cilat kanë mbërritur me avion special nga Uashingtoni… Tashmë Komisioni Hetimor […]