Mevlani harron Ledjanën dhe gjen dashurinë e re, Ja kush është ajo

admin

Mevlan Shaba është një prej konkurëntëve që është komentuar më shumë në perputhen. Ai doli çift nga ky emision me Ledjana Prengën.Por pak kohë më parë dyshja i dha fund, Në një postim në rrjetet sociale Mevlani ka punlikuar një foto teksa është i shtriree në një kre vat të mbuluar me petale tëkuqe.

Sipër fotos ai ka vënë këngën e njohur Nina. Se kush është personi që i ka bërë foton nuk e dimë. Por kjo ngre dyshimet se patjetër Mevlani tashmë paska gjetur një dashuri të re, ditorja.

Next Post

Edi