Më në fund Ministrja jep lajmin e madh ”Dy vite e pritëm këtë ditë..

admin

Italia do të heqë detyrimin e mbajtjes së maskës në ambientet e jashtme duke filluar nga 28 qershori, sipas një njoftimi nga ministri italian i shëndetësisë Roberto.Nga 28 qershori, askush nuk do të mbajë më maska në ambientet e jashtme,” njoftoi Speranza, Por maska do të jetë e detyrueshme në rast të tubimeve apo ngjarjeve të mëdha.

Të hënën, 28 qershor, të gjitha rajonet e Italisë pritet të jenë “të bardha”, sipas ekspertëve. Italia vendi i parë në Europë ku uraportua rasti i parë, ditorja.

Next Post

Antonela surprizon Mevlanin për ditëlindje, ja sa vjeç mbushi ai

Antonela dhe Mevlani duket se tashmë janë të pandashëm. Që pas daljes nga Përputhen dyshja janë parë shpesh herë në shoqërinë e njëri-tjetrit.Së fundi Antonela dhe mevlani kanë surprizuar fansat me vperimin e tyre. Një ditë më parë Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin “Top Arena” dhe Antonela i […]