“Mateo ka parë diçka dhe e vranë”, dëshmitarja flet për një sekret që i mituri dinte: Të merren shenjat e gishtave

admin

Tragjedia e Fierit ku 8-vjeçari Mateo Vasiu u rrëmbye dhe vra në mënyrë mizore nga fqinji i tij Klodian Çalamani duket se po merr kthesë tjetër. Pas akuzave të tezes së 8-vjeçarit, një dëshmitare ka treguar sot se një femër është e

përfshirë në këtë ngjarje dhe duhet të merren sa më shpejt shenjat e gishtërinjve të të gjithë familjarëve. Gjatë një emisioni televiziv në News24, ajo tha se një person tjetër shumë i ngushtë është i përfshirë dhe se Mateo është dëshmitar i një ngjarje dhe kjo sipas saj duket se i ka marrë jetën vogëlushit.Jam dakord me dëshmitaren. Mateo ka qenë dëshmitar i një ngjarje. Përse u akuzohet motra ime. Kam parë në media që fajtore është Florinda. Të dalë e vërteta. Motra ime ishte në punë, kush është ajo nënë që vret fëmijën e saj.

Next Post

Edi