Manastirliu jep lajmin e mirë!

admin

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në Facebook ka ndarë lajmin e mirë se foshnja e lindur prematurë (lindje para kohe) në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, pas shumë ditësh të vështira në terapi intensive, ka fituar betejën për jetën.

“Ditë e gëzueshme për familjen e Amarit dhe stafin e Reanimacionit të Maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”, me fitoren e betejës për jetën të Amarit të vogël, pas shumë ditësh të vështira në terapi intensive. Punë #fantastike e stafeve tona mjekësore me bebet prematurë, në shërbim të jetës #RESPEKT”, shkruan Manastirliu krahas fotos që shpërndan në Facebook.

Next Post

Grekët bëjnë veprimin befasues me Shqiptarët në Kakavijë, Pleq dhe femije presin në rradhë me orë të..

Greqia lajmëroi pak ditë më parë hapjen e kufijve me Shqipërinë por kalimi I shqiptarëve në Kapshticë po bëhet i pamundur ditë pas dite. Pala greke nuk lejon autobuzët me targa shqiptare të kalojnë duke bërë që të kthehen pas të gjithë pasagjerët shqiptarë.Sipas njoftimit të Drejtorisë së po’licise Kufitare […]