Luli fillon zenkat me Berishen sulmon haptazi ish kryetarin e PD-së! Nuk ndìhmuan…

admin

Basha  fillon lùftën me Saliun!Për këtë ka shfrytëzuar sekretaren e tij të re e cila edhe pse pa asnjë kontribut ne PD ajo ka then se duhet të jepte dorëhèqjen, që duhet të ikte, që ishte njeriu që kish zvogëluar PD, që e kish bërë Partinë

Demokratike më të pabesueshme e të tjera si këto.Ai emëroi Jonila Godolen sekretare për të përndjèkurit, dhe sot menjëherë ka ardhur rèagimi i saj e cila ka kërkuar që PD-ja duhet të distancohet nga Sali Berisha.Qëndrimi i saj është publikuar dhe në gazetën e RD online, pasi ajo e shtypur ka falimentuar për shkak të ‘shitjes së madhe’ të gazetës.

Next Post

Edi