Lindita e ‘PërPuthen+40’ ‘kapet mat’ me Atdheun

admin

Që pas mbarimit të programit “PërPuthen” për të rinjtë, në sezonin e parë, Atdheu i cili doli cift nga emisioni me Sara Malaj, po shihet shumë shpesh në studiot e Top Channel.Çfarë e mban të lídhur Atdheun me ekranin e Top channel, tani pas mbarimit të programit?Shumë nga ndjékësit e emisionit aludojnë se mes Atdheut dhe moderatorës së programit Bora Zemani po lind diçka.

Atdheu shpesh herë ka shprehur pëlqimin e tij për Borën, e në fakt duhet pranuar fakti se për Borën janë shprehur pëlqime nga pothuajse të gjithë ish-konkurrentet e përputhen e madje edhe zotërinjtë e “PërPuthen +40”.Të ndalemi pak tek konkurrentet e +40, pikërisht Lindita, zonja 40-vjecare e cila ende nuk ka një ndjenjë të saktë për ndonjërin nga zotërinjtë e programit.Ajo fotografohet në prapaskenat e “PërPuthen”, ulur mbi prehrin e Atdheut.Në fakt kjo nuk është diçka për tu habitur, pasi Lindita njihet për karakterin e saj “lozonjar” e sidomos kundrejt meshkujve.

Next Post

Aksident në Tiranë, kalon me semafor të kuq, përplas këmbësoren e 2 mjete

Një aksident rrugor është regjistruar këtë të dielë rreth orës 14:45, tek 21-Dhjetori. Policia bën me dije se një mjeti me drejtues G. M., duke transportuar një shtetas të sëmurë për në spital, ka vazhduar lëvizjen me semafor të kuq, dhe ka aksidentuar këmbësoren shtetasen A. M., 23 vjeçe dhe […]