“Lajmi që prisni” Rama bën publik informacionin me rëndësi: Ia dolëm dhe kësaj sfide

admin

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale lajmin e mirë ku thuhet se Bashkimi Europian ka hequr kufizimet e udhëtimit për pasagjerët nga 8 vende jashtë këtij komuniteti, mes të cilave është dhe Shqipëria.

REAGIMI I PLOTE:

Bashkimi Europian ka hequr kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga tetë vende dhe territore jashtë BE, duke përfshirë edhe ShqipërinëIa dolëm edhe kësaj sfide, sepse NE, SHQIPËRIA, NUK NDALEMI MË në ngjitjen tonë drejt majës ku e meritojnë fëmijët tanë

Next Post

Gramoz Ruci iku nga politika/ Gazetari shqiptar e degjeneron: Duhet të kishte ikur më parë se është bërë si p*lenat mban era

Ruçi zyrtar i politikës së vjetër, të ishte larguar qysh në 90. Unë jam në favor se politika është vokacion, në Amerikë thuhet se politikanët si pelenat duhen ndërruar shpesh se vijnë erë. Këta politikanë e kanë privuar lirinë në politikë, ata mbajnë njëri tjetrin në politikë.Partia Socialiste është bërë […]