Lajme te mira vinj nga Britania per vendin ton

admin

Prestigjiozja britanike Sunday Times i ka kushtuar një artikull Shqipërisë, duke e vënë theksin në marrëdhëniet mes kryeministri Edi Rama dhe homologut të tij Boris Jonson.

Duke marrë në konsideratë këtë pozicionim të Shqipërisë thuhet në artikull,  Britania e Madhe e shikon Edi Ramën si njeriun më të cilin mund të shtojë investimet e saj në Shqipëri, një vend i NATO-s.

Next Post

Edi