Kujdes! Të gjithë ju që do udhëtoni drejt Greqisë dhe Italisë, mund t’ju anulohet fluturimi nëse s’keni këtë dokument

admin

Shumë udhëtarë kanë hasur probleme me kohën e plotësimit të formularit PLF, i domosdoshëm për të udhëtuar në Itali dhe Greqi. Por nëse nuk e plotëson 24 orë para, fluturimi juaj anulohet.

Kështu në faqen e facebookut, aeroporti ka kujtuar të gjithë pasagjerët që do udhëtojnë drejt këtyre dy vendeve se “në rast se ky formular nuk plotësohet brenda këtij afati, nuk udhëtoni dot”.

Next Post

Ja vila madhështore ku jeton Bleona Qerreti

Bleona Qereti eshte nje nder kengetaret me njohura ne Shqiperi por gjithashtu edhe ne Amerike ne vendin ku ajo jeton aktualisht. Ajo ka nje karriere te suksesshme ne shqiperi por edhe jashte saj, ajo ka nje numer te madhe bashkepunimesh me emra te njohura te muzikes nderkombetare. Kengetarja eshte shume […]