Kryeministri Rama jep lajmin e mir per shqiptaret

admin

Kryeministri Rama ditën e sotme ka dhënë lajmin e shkëlqyer pasi në Shqipëri sapo ka mbërritur sasia më e madhe e vaks1nave.
Gjithashtu kryeministri, konfirmoi që brenda pak kohe do të vaksinohet 100% e gjithë popullsia shqiptare. 


“Lajmi i mirë i mbërritjes pak minuta më parë të 340,000 dozave të vaksinës Sinovac në Aeroportin “Nënë Tereza”, sasia më e madhe e mbërritur njëherësh, që e çon në 1,578,790 numrin e vaksinave të mbërritura deri tani në Shqipëri”, shkruan Rama.

Next Post

Rrefimi rengjethes i se moshuares Djali më ka nderruar...

E moshuara, e cila ka humbur një djalë, tregon se policët deshën që t’i merrnin karrocën por kjo nuk i lejoi ta merrnin duke preferuar më mirë t’i hidhte produktet mes të rrugës.Shitësja e moshuar i akuzoi policët që çdo ditë i sulmojnë shitësit ambulantë duke i marrë produktet dhe […]