Ja se cfar thot Berisha! Zotohem se asgjë nuk na pengon! U faktua se Basha është…

admin

Erdha këtu për të shprehur në emër të Komisionit të Rithemelimit të PD përshëndetjet më të zjarrta, mirënjohjen më të pakufishme ndaj heronjve të 8 janarit, të cilët në një mision historik, me guximin, mençurinë,

vetëpërmbajtjen, gjakftohtësinë që karakterizon një shumicë demokratike, u faktuan shqiptarëve se Lulzim Brava është sot një armik po kaq i egër, një fytyrë po kaq mizore ndaj dhe për demokratët shqiptarë, erdha sot këtu për të falenderuar ata dhjetëra mijëra protestues që erdhën e u mblodhën nga të gjitha anët e Shqipërisë, 

Next Post

Hapet dera e selisë së PD, mbërrin edhe Berisha

Dera e selisë së PD është kyçur për disa çaste por është hapur me mbërritjen e Komisionit të Rithemelimit. Pak çaste pas anëtarëve të Komisionit të Rithemelimit, në selinë e PD mbërriti edhe ish kryeministri Sali Berisha.