Ja kush do ta prezantojë ‘Big Brother VIP’

admin

“Big Brother” po rikthehet në ekranin e “Top Channel”, por këtë herë në shtëpinë e famshme do futen personazhe publike. Kuriozitet të madh ka patur se kush do e moderojë këtë format. Burime të ndryshme thonin se do ta prezantonte Arbana e të tjerë thonin Luana. 

Por tashmë nuk ka më vend për diskutime pasi vendimi është marrë. Sipas “Kryefjala.com”, kjo bisedë është mbyllur dhe burime për portalin kanë zbuluar se Arbana ka qenë sot në studiot e televizionit ku ka biseduar me vajzat e familjes Hoxha dhe është vendosur që përfundimisht ajo do të jetë drejtuesja e “Big Brother Albania VIP”.Reality show pritet të nisë transmetimin në muajin tetor të këtij viti.

Komento

Next Post

Nxehet keq Gramoz Ruçi me deputetin në Kuvend, salla shpèrthen në të...

Një debat u zhvillua sot në Kuvend mes kryeparlamentarit Gramoz Ruçi dhe deputetit opozitar Artur Roshi. Ky i fundit kërkoi fjalën pas të Lartë të Drejtësisë Artur Metani, teksa akùzoi për refraktarë shërbimet e Kuvendit që nuk e lejonin të fliste.Ky moment ka sjellë të qeshura në sallë, teksa kreu […]