Ja kur Greqia do te hape kufijtë për shqiptarët

admin

Pas disa muajsh izolimi të pjesshëm, Greqia do të dalë nga karantina duke filluar nga kjo e hënë.Vendi fqinj do të heqë masat kufizuese për udhëtarët nga BE dhe pesë vende të tjera.

Në lidhje direkte nga Athina, gazetari Artur Bibe tha se nga e hëna pritet të ketë një njoftim në lidhje me numrin e shqiptarëve që do lejohen të kalojnë në Kakavijë.

Komento

Next Post

Po mora dòktorin e madh, nùk ka spìtal që ju merr përsiper’’ Meta bën RÈAGIMIN e fòrtë: Mòs më detÿroni të ….

Presidenti Ilir Meta ka rèaguar në lìdhje me një postër të vendosur në Gjirokastër, ku shihen në foto ai, ish kryeministri Sali Berisha, Kryemadhi dhe Basha. Në një postim në ‘Facebook’, Meta thekson se ai nùk është pjesë e fushatës, por nëse nuk e besojnë, mos ta dètyrojnë që të […]