I riu shqiptar kishte fshehur drogë brenda murit në dhomën e gjumit,

admin

Një 29-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar nga policia italiane në Madonna di Campagnase pasi u kap me drogë në shtëpi.

Nga kontrolli në banesën e tij, policia vuri re një cigare hashashi dhe disa mbështjellës kokaine në tavolinë në dhomën e ndenjes në kuzhinë si dhe llastiqe.Më shumë kokainë dhe mjete prerëse u gjet në dhomën e gjumit. Siç shihet nga pamjet, i riu shqiptar kishte fshehur një sasi kanabisi të paketuar brenda murit të dhomës së gjumit.

Next Post

Imunizimi prej 60% rrezikohet nga ata që s’e duan vaksinën

Autoritetet shëndetësore në Kosovë do ta kenë të vështirë të vaksinojnë 60 për qind të popullatës kundër sëmundjes COVID-19, deri në fund të këtij viti, thotë epidemiologu, Isuf Dedushaj dhe infektologu, Xhevat Demiri. Sipas tyre, në këtë proces, problem po paraqet hezitimi i qytetarëve që të imunizohen.