I Moshuari Habit Ramën Me Kërkesën E Pazakontë, “Kush Nuk Të Voton Ty, Mos….

admin

Kryeministri Rama ka qenë ditën e sotme në Shkodër, ku për të gjithë gjyshërit ka vijuar vak sinimi masiv në qendrat shëndetësore afër vendbanimit. 


Rama ka takuar disa nga të moshuarit, ndërsa një prej tyre ka befasuar Ramën me reagimin e tij. 
Qytetari: Zoti kryeministër të falenderojmë shumë për shërbimin e madh që na keni bërë. Ai që nuk voton për ty mos i bëftë hajër vaksina.Reagon Edi Rama: Jo atë mos e thuaj, vaksina nuk ka lidhje me votën.

Komento

Next Post

Ja vendimi qe u mor per shkollat ne ditet ne vazhdim

Javën e ardhshme një javë pushim për të gjitha shkollat.Javën e ardhshme të gjitha institucionet e arsimit parauniversitar do të shkojnë në pushim pranveror për një javë, ku pas këtij pushimi sërish procesi mësimor do të mbahet me prezencë fizike në objektet shkollore dhe jo online. Gjatë kësaj jave të […]