Hajde-hajde! Ndodh dhe kjo, këngëtari shqiptar lëshon gojën për ambasadoren e Amerikës: O Zonja K…..

admin

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, iu ka shpjeguar fansave arsyen pse nuk mund t’iu kthejë dot përgjigje.Përmes një videoje në “InstaStory”, ai ka treguar se shkak është bërë bl lokimi i “Instagramit” nga Ambasada Amerikane në Shqipëri, ndërsa shtoi se do të zhb llok ohet me datë 12 të këtij muaji.

“Juve që më keni shkruar në Instragram, është e pamundur t’iu kthej përgjigje se ma kanë bl lok uar deri me datë 12. Ambasada Amerikane e Shqipërisë më ka bërë report për zonjën Kimete, Kim. Nuk është problem. Ju kërkoj ndjesë, deri me datë 12.06 nuk mundem që t’iu përgjigjem”, tha Stresi.

Next Post

Po prisnin autobusin, makina rrëmben nënën shqiptare me fëmijën

Një grua me origjinë shqiptare së bashku me djalin e saj janë rrëmbyer të enjten në mëngjes në Meckenheim të Gjermanisë dhe ende nuk ka asnjë gjurmë prej tyre.Nasibe K. 34-vjeçe dhe djali i saj 3 vjeç Ben ishin duke pritur autobusin në stacionin përpara shtëpisë, kur përpara tyre ndaloi […]