Habit deputetja shqiptare/ Shfaqet në makinë duke puthur në buzë një vajzë

admin

Deputetja e Kuvendit të Kosovës Adriana Matoshi i ka habitur të gjithë, duke zgjedhur mënyrën më të pazakontë për të uruar shoqen e saj me rastin e ditëlindjes.Të dyja shihen në makinë, ku për një moment Adriana kthen kokën dhe i dhuron një puthje të shpejtë në buzë mikeshës së saj, e cila reagon shumë e habitur pasi nuk e priste diçka të tillë.

“Ajo është shoqja ime e ngushtë dhe doja të realizoja këtë sfidë, sepse ajo nuk ishte një përdoruese e ‘TikTok’, dhe nuk kishte asnjë ide për këtë!”, shkroi Matoshi krahas videos.

Aktorja është në një lidhje dashurie me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld, i cili është 19 vite më i vogël se ajo. Megjithatë, mosha nuk ka qenë aspak pengesë për dyshen, të cilët shijojnë çdo moment që kalojnë bashkë.

Next Post

Deputet në Durrës apo në Vlorë? Kryeministri Rama zbulon vendimin që ka marrë

Pas 8 vitesh deputet në Vlorë, kryeministri Edi Rama këtë herë ka zgjedhur te mbajë mandatin e qarkut të Durrësit. Me këtë vendim, Rama lë bosh vendin e tij në Vlorë, duke ia pasuar Teuta Ramajt, e cila renditet e 9 në listën shumemërore të kandidatëve të PS për qarkun […]